čtvercové koberce

„Nekonečně praktická mozaika pro dospělé.“

Koberec, který utváří budoucnost

čtverce

Budoucnost je blíže, než jste čekali. Už žádné tahání těžkých rolí, stěhování nábytků, platba za speciální dopravu nebo vynášení koberce do jedenáctého patra po schodech jen proto, že se s rolí nemůžete vejít do výtahu. Řekněte NE všem těmto nepříjemným činnostem. My nabízíme řešení. Koupíte si koberec na paletě a domů si jej jednoduše vynesete z kufru auta… a vejdete se bez problému i do výtahu.

Naše dlaždice jsou speciálně vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky na pohodlí, akustiku, odolnost a udržitelnost. Velkou výhodou je i snadná výměna, pokud si část koberce zašpiníte, tak jednoduše vytáhnete dlaždici a vyměníte ji ihned za jinou. Při nepovedeném řezu kolem nábytku také vyměníte pouze jeden kus a tím pádem jsou případné ztráty minimální. Žádná tradiční lepidla, vše drží díky samolepícím štítkům. Naše nabídka je velmi pestrá a navíc si barevné sestavy můžete kombinovat sami, možností je téměř nekonečno.

pohodlí

akustika

odolnost

udržitelnost

3 důvody proč

hladká doprava

Už žádné velké role. Pouze balíček na paletě s Vaším kobercem. Snadný transport nejen po schodech, ale i ve výtahu.

snadná výměna

Rozlité víno na novém bílém koberci? A i přes okamžité čištění tam flek zůstal a celý koberec musel pryč. S našimi koberci vyměníte pouze zničený modul.

mnoho variant

Téměř nekonečno kombinací, které si u nás můžete vybrat nebo sami navrhnout. Čtverce pasují do sebe a vy si pouze vybíráte barvy a vzájemné rozložení.

originálně pokryjeme vaši místnost