kusové koberce

Kusové koberce ozvláštní a zútulní interiér. U nás naleznete krásné kolekce s ohromnou spoustou designů a barevných kombinací. Nabízíme koberce ve tvaru oválu, čtverce, kruhu či obdélníku, které si najdou své místo a využití ve všech částech bytu.

koberec, který se hodí všude

klasické koberce

Vyberte si svůj kusový koberec. Nabízíme pestrou paletu stylů a kombinací. Pevné koberce s lemem se hodí do předsíně nebo chodby. Pro úzká místa můžeme doporučit dlouhé, prodloužené koberce.

Naše koberce jsou z kvalitních materiálů, proto se dají použít nejen v běžných interiérech, ale také ve venkovních prostorech, jako je balkón či terasa. Samozřejmostí jsou interiérové koberce, do obývacího pokoje pod konferenční stolek, k televizi, do jídelny pod stůl, do kuchyně k lince, do ložnice vedle postele. Nemusíte se ani bát dát koberec do koupelny ve formě kobercových podložek! To vše u nás a za skvělé ceny.

Jako první krok je třeba Váš koberec vysát
Po celém povrchu naneste prostředek k čištění koberců (rozsypat prášek nebo nanést pěnu)
Pokud máte koberec s vyšším vlasem, tak do něj přípravek zapracujte kartáčem
Dle návodu nechejte přípravek působit
nakonec opět celý koberec důkladně vysajte

Jsou chvíle, kdy není prostor na omyly

reprezentativní
koberce

Vlastníte firmu, hotel nebo jen chcete mít luxusní koberec ve své kanceláří? Tak jste tady správně! Nabízíme nejrůznější kombinace reprezentativních koberců, které nikdy a za žádné situace neurazí. Naopak, díky naším kobercům se budete cítit při poradách a konferencích velmi sebejistě.

To, že naše koberce působí luxusním dojmem je samozřejmost. Co ale říkáte na vlastnosti, jako je odolnost, snadná údržba a dlouhodobá životnost. Tyto vlastnosti jsou pro reprezentativní koberec, po kterém bude chodit nespočet lidí v botách naprosto klíčové.