o nás

„Bez respektu k historii a tradicím nás nečeká žádná budoucnost.“

ráj koberců!

naše firma

Rodinná firma je pojem, který v lidech často budí pozitivní emoce, které spojují tradici, kvalitu a spolehlivost. Tímto se snažíme řídit i my.

Náš přístup k zákazníkovi je postaven na individuálním kontaktu za každých okolností, a proto nerozdělujeme zákazníky podle velikosti poptávek. Snažíme se přistupovat ke každému jednotlivci, firmě či společnosti se stejnou váhou respektu jakou si bezesporu zaslouží.

Naše historie

1996
Založení firmy
Svatoslav Malík zakládá firmu
Naše firma vznikla v roce 1996. V tomto roce Svatoslav Malík začal budovat své kontakty v Holandsku a Belgii. Oslovil několik továren na výrobu nábytku a koberců. S některými z nich spolupracujeme dodnes a vybudovali jsme si velmi korektní pracovní vztahy.Vše začalo ve společnosti Orotex v Belgii, odkud jsme začali dovážet koberce jak pro domácnosti, tak pro potřebu společností pro komerční prostory jako jsou například hotely, penziony a kanceláře. Během několika let jsme oslovili další dodavatele, mezi které patří společnosti Beaulieu, Baltagroup, ITC, Condor group a další významní „hráči“ na trhu s podlahovými krytinami. Dodnes s těmito společnostmi úzce spolupracujeme.
2001
Voluptas s.r.o.
Vzniká společnost Voluptas s.r.o.
Vzniká společnost Voluptas. s.r.o. Jednatelkou se stává Miroslava Malíková.
2006
Jakub Malík
Do firmy vstupuje syn Jakub Malík
Do firmy vstupuje jako zaměstnanec syn Jakub Malík. Rozvoj firmy začíná.

2008
Nové kontakty
Rozvoj firmy díky novým kontaktům
Do ČR dovezeno více než 1.000.000 m² podlah. Firma se rychle rozrůstá díky novým kontaktům.V této době jsme začali vyrábět koberce na míru pro velké společnosti, kterými jsou např. společnosti Bonver a.s., E-gaming, Autogames. Naše rodinná firma se začala rychle rozvíjet, pochopili jsme že je potřeba nabídnout také naše služby. Proto dnes nabízíme služby od A do Z. A tím je konzultace s výběrem koberce, PVC, vinylu, laminátové podlahy, ale také zaměření objektu, dodání a položení vybraného materiálu.
2022
Daniel Malík
Třetí generace + změna názvu
Vstup vnuka Daniela Malíka do firmy. Dan se kromě budovaní firmy věnuje studiu stavitelství, architektury a designu. Chce v tomto odvětví přinést nový impuls naší firmě.

Vybudování nové struktury společnosti, včetně nového názvu FLOOR ARTS a loga. Spuštění webu a e-shopu. Expanze do dalších evropských zemí.

Během více než 20 let jsme se také poučili z chyb, protože nikdo není neomylný. Díky tomu dnes víme, jak se k zákazníkovi chovat a budeme se snažit rozvíjet dále. To vy, spokojení zákazníci, jste hnacím motorem našeho rozvoje.