umělé trávníky

„Umělý trávník je jako briliant, nemá konkurenci.“

Zelená záře pod Vašimi okny

trávníky

Umělý trávník je ideální řešení do míst, kde nemůžete mít přírodní trávník nebo Vás už nebaví neustálá údržba. Sečení, mulčování, hnojení, zavlažování…. nic z toho umělý trávník nepotřebuje. Vlastnosti jako neustálá zeleň a dlouhá životnost jsou u nás samozřejmostí. Hodí se na zahradu, balkon, k bazénu, do pergoly, do interiéru, na dětské hřiště nebo i jako stání pod auto, možností je nekonečno. Trávníky mají drenážní otvory pro lepší odvod vody.

naše umělé trávníky jsou
k nerozeznání od opravdových

Before After

přírodní trávník

Umělý trávník

zahrady

Velké, malé zahrady, všechny mají své náklady. S naší umělou trávou máte už jenom náladu hravou.

sportoviště

Vlastníte sportovní klub nebo jste jeho zřizovatelem a přemýšlíte o změně povrchu? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

proč umělý trávník?

365 dní v roce zelená tráva

V lednu stačí odhrnout sníh, v srpnu jej nespálí slunce a v listopadu pouze hráběmi odstraníte suché listí. Tedy doslova zeleno každý den v roce. Pokud si náš trávník koupíte, tak se připravte na závistivé pohledy Vaších sousedů.

Bez údržby

Sečení trávy v červencových vedrech je minulostí. Umělý trávník je doslova bezúdržbový, nejedná se o žádný trik! Maximálně jej opláchnete vapkou nebo vysajete vysavačem. Svou sekačku můžete klidně hodit do šrotu, už nebude potřeba.

Stálost barev

Suchá a zapařená tráva, to jsou stavy, které nikdo na zahradě nechce… a co mají společného? Není u nich tráva zelená. Umělé trávníky jsou zelené a neblednou na slunci. Zkrátka jaký odstín si vyberete, takový máte až do doby než se sami rozhodnete pro změnu. Už žádná nečekaná překvapení.

Finanční nenáročnost

Investice je tu jen jedna a to na začátku. U tradičních trávníků se peníze ztrácejí nenápadně jako v černé díře. Koupení sekačky, benzín, oleje, svíčky, účty za vodu a především ty nejcennější zdroje, a to lidský čas a zdraví.